system NERO

Niespotykana

System dostępny w wersji z połyskowymi oraz matowymi frontami

DIAMENTY MEBLARSWTA 2022

Laureat nagrody

kolekcja mebli NERO zdobyła Diament Meblarstwa 2022 w kategorii STREFA YOUNG klasa standard 💎💎💎


Jesteśmy dumni, że kapituła konkursu doceniła naszą pomysłowość, design i zastosowane rozwiązania. Głównymi wyróżnikami kolekcji NERO są: nowoczesna forma, komfort użytkowania, a także podejście do projektowania pod kątem funkcjonalności.


Więcej o naszej zwycięskiej kolekcji przeczytacie tutaj oraz tutaj

Mobirise

Bryły dostępne w systemie

Wyprodukowane w naszej fabryce pionowe i poziome półkotapczany Nero są odpowiedzią na zapytania i zainteresowanie dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Zaledwie w kilka chwil z funkcjonalnej sypialni przywrócimy przytulny pokój dzienny, uzyskując oczekiwaną przestrzeń. Dzięki pasom do spięcia materaca nie potrzebujemy dodatkowego pojemnika na pościel. Do poziomej wersji półkotapczanu można dołożyć nadstawkę, która zarówno urozmaici mebel, jak i zwiększy jego funkcjonalność. Wszystkie nasze półkotapczany posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Metalowa rama zapewnia sztywną konstrukcję, a przymocowane do niej kieszonki, w których osadzone są listwy ze sklejki sprężynowej, eliminują możliwość skrzypienia stelaża oraz uniemożliwiają przecieranie się materaca.

Jego wysokość powinna wynosić 15 cm – taki materac posiadamy również w swojej ofercie . Bezpieczne podnoszenie i opuszczanie łóżka możliwe jest dzięki zastosowaniu wysokiej klasy mechanizmów wspomaganych sprężynami.

Mobirise

Dzięki bardzo bogatej ofercie brył każdy z łatwością zaaranżuje swoje pomieszczenie, nawet najmniejsze, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota.

Nero posiada szereg atutów pozwalających na lepszą organizację. Dodatkowe szuflady, półki w łóżkach oraz schowki w biurkach sprawiają, że meble są jeszcze bardziej funkcjonalne. Ponadto różnorodna i nowoczesna kolorystyka frontów oraz ich kształt, wyróżniają mebel i podkreślają jego charakter.

Proponujemy dwa rodzaje wykończenia frontów:
- matowe
- połyskowe

Mobirise


Nasza kolekcja przeznaczona jest głównie do pokoju młodzieżowego. Kombinacja kolorów oraz warianty matowe i połyskowe sprawiają, że Nero świetnie zaprezentuje się także w Twoim salonie.*Producent zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych, nie zmieniając ogólnego charakteru mebla. Folder
niniejszy nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu
Cywilnego, służy celom informacyjnym. Wzory prawnie zastrzeżone

Mobirise

domelmeble.pl by DOMEL Fabryka Mebli i Podłóg. Wszystkie prawa zastrzeżone.