system INDEX

Niespotykana

System dostępny w kilku kolorach

Bryły dostępne w systemie

Niezależnie od tego jakie masz pomieszczenie, system Index będzie najlepszym rozwiązaniem. Wygodne półkotapczany, pionowe i poziome, zamienią salon w sypialnię. Nad ranem szybko i sprawnie po złożeniu mebla odzyskasz powierzchnię pokoju.

System Index. Połączenie dyskretnej klasyki z nowoczesnym spojrzeniem na potrzeby Klienta.

Mobirise

Zaplanuj przestrzeń wokół siebie według Twoich zasad. Różnorodność brył i kolorów wychodzą na spotkanie Twoich upodobań i potrzeb. Niezwykle funkcjonalne i estetyczne dostawki zmieniają wygląd zestawu i urozmaicają system. Stwarzają nowe możliwości aranżacyjne.

Różnorodność półek i schowków sprawiają, że Index jest nie tylko fascynujący, ale także bardzo funkcjonalny. The diversity of shelves and storage space make the Index system not only fascinating, but also very functional. 

Mobirise


Kolekcja Index powstała głównie z myślą o aranżacji pokoju młodzieżowego. Efektowna kombinacja kolorów na frontach połyskowych świetnie zaprezentuje się także w Twoim salonie.

Niepowtarzalne, nowoczesne i funkcjonalne uchwyty nadają meblom wyjątkowy charakter.*Producent zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych, nie zmieniając ogólnego charakteru mebla. Folder
niniejszy nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu
Cywilnego, służy celom informacyjnym. Wzory prawnie zastrzeżone

Mobirise

domelmeble.pl by DOMEL Fabryka Mebli i Podłóg. Wszystkie prawa zastrzeżone.